Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w naszej szkole

Nowy plac zabaw

Nowy plac zabaw

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Dyżur nauczycieli

Harmonogram godzin dostępności dla uczniów (wychowanków) i ich rodziców w roku szkolnym 2022/2023 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym zgodnie z ustawą z 5 sierpnia 2022 roku o zmianie ustawy- Karta Nauczyciela oraz innych ustaw (DZ.U.2022 r. poz 1730)-art. 1 pkt 34

  1. Gabriela Bulczak-Kulka – wtorek 13.30 - pokój nauczycielski
  2. Beata Dziadulewicz – wtorek 18.00 - sala 209 internat
  3. Olga Gołacka - środa 12.30 - sala 2
  4. Agnieszka Górska - piątek 8.00- sala 209 internat
  5. Bogumiła Hoffnowska - środa 16.00 - sala 27
  6. Arkadiusz Hływa - poniedziałek 17.00 - sala 17
  7. Ewa Hrypińska - czwartek 8.00 - sala 209 internat
  8. Paweł Jakubowski - czwartek 18.45 - sala 31
  9. Teresa Janicka - środa 11.30 - pokój nauczycielski
  10. Agnieszka Janta-Lipińska – poniedziałek 13.25 - pokój nauczycielski
  11. Katarzyna Kędzia-Sul – środa 12.30 - sala 1
  12. Bernardeta Kołdunek - poniedziałek 14.10 - sala 201a internat
  13. Marzena Koziec-Mucha - wtorek 16.00 - sala 20
  14. Sylwia Kruk  -poniedziałek  7.50 - sala 41
  15. Barbara Krzyszczak - środa  15.05 - gabinet logopedy -administracja
  16. Renata Kubiesa - poniedziałek 14.15 - sala 17
  17. Grażyna Kos - piątek  13.25 - pokój nauczycielski
  18. Paweł Kowalewski - wtorek 8.00 - Izolatka internat
  19. Aleksandra Kruczek - piątek 15.00 - sala 27
  20. Joanna Lenkiewicz - co drugi tydzień - czwartek 17.45 - sala gimnastyki korekcyjnej - administracja
  21. Zofia Leciej  - wtorek  10.30 - pokój nauczycielski
  22. Edward Lelek - czwartek 12.30 - sala 30
  23. Małgorzata Leśniewska - poniedziałek 14.30 - sala 25
  24. Izabela Lewicka - poniedziałek 12.25 - sala 21
  25. Beata Lipińska - środa 14.30 - sala 101 przedszkole
  26. Elżbieta Michalik - poniedziałek  15.20 - pokój nauczycielski
  27. Michał Mackiewicz - środa 16.05 - sala 105 internat
  28. Krystyna Makowska - wtorek 14.45 - gabinet dyrektora
  29. Ewa Mayko - poniedziałek 15.30 - sala 103 internat
  30. Agnieszka Michalska - środa 17.15 - sala 27
  31. Dorota Mikulska - środa 15.10 - sala 29
  32. Mirosława Nowak - czwartek 10.00 - sala 203 internat
  33. Mariola Nawrocka - wtorek 12.35 - sala 25/6
  34. Katarzyna Otorowska - poniedziałek 15.25 - sala 8
  35. Bożena Pałubicka - środa 15.15 sala 6
  36. Joanna Piotrowska - piątek 10.15 - sala 3
  37. Edyta Pacura - czwartek  14.30 - sala 38
  38. Luiza Podrzuska - poniedziałek 12.30 - sala 106 przedszkole
  39. Renata Patecka - wtorek 15.30 - 209 internat
  40. Adriana Roćko - środa 13.40 - sala 10
  41. Joanna Ryszka - poniedziałek 14.30 - sala 7
  42. Izabela Santorek - poniedziałek 7.45 - sala 11
  43. Magdalena Sielska - poniedziałek 15.30 - sala 109 przedszkole
  44. Anna Sikorska - poniedziałek 7.55 - sala 31
  45. Iwona Stasiak - środa 11.45 - pokój nauczycielski
  46. Joanna Szafrańska - wtorek 10.30 - pokój nauczycielski
  47. Ewa Szczęsny - co drugi tydzień poniedziałek 12.00 - sala 207 internat
  48. Joanna Ulaczyk-Surowiec - czwartek 10.00 - sala 108 przedszkole
  49. Maciej Wojtas - od 12.09.2022 r. co drugi tydzień poniedziałek  15.20 - pokój nauczycielski
  50. Magdalena Walczykowska - poniedziałek 15.30 - sala 35
  51. Małgorzata Warlińska - środa 15.30 - sala 109 przedszkole
  52. Katarzyna Warś - czwartek - 14.25 - pokój nauczycielski
  53. Maciej Zdziech - wtorek 10.35 - pokój nauczycielski
  54. Lidia Ziontkowska - od 8.09.2022 r. co drugi tydzień czwartek  15.10 - sala 19
  55. Katarzyna Żbik - wtorek 13.30 - pokój nauczycielski 
  56. Mariola Żołnieruk - piątek 7.50 - gabinet wicedyrektora
  57. Siostra Patrycja (Stanisława Miecielica) – poniedziałek 14.30 - pokój nauczycielski 

 

Banery/Logo