Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nadchodzi lato...

Wystawa z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Etno wiosna

Dzień kota

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

ŚWIETLICA

Grafika przedstawia kolorowe kredki ułożone w koło, w środku napis świetlica.

W naszym Ośrodku prowadzone są dwie świetlice szkolne. Mogą z niej korzystać uczniowie ze względu na:

  • czas pracy opiekunów
  • organizację dojazdu 
  • czas oczekiwania na zajęcia rewalidacyjne
  • inne okoliczności wymagające opieki świetlicowej

Warunkiem korzystania z takiej opieki, jest złożenie przez rodziców lub opiekunów ucznia stosowanego podania. Formularz podania można otrzymać w sekretariacie szkoły oraz u wychowawcy klasy.

W świetlicy stwarzamy uczniom warunki do odpoczynku i zabawy, ale także wspieramy je w rozwijaniu uzdolnień i zainteresowań, przygotowujemy do właściwego spędzania wolnego czasu, kształtujemy nawyki kulturalnego zachowania się, uczymy prawidłowego współdziałania i współpracy w grupie, a to wszystko we współpracy z domem rodzinnym. Przy realizacji poszczególnych zadań uwzględniamy treści kształcenia i wychowania zawarte w rocznym planie pracy świetlicy szkolnej oraz tematykę programu wychowawczo–profilaktycznego szkoły. W świetlicy uczniowie nie tylko bawią się i odpoczywają, ale też zdobywają nowe wiadomości i umiejętności poprzez uczestnictwo w różnorodnych zajęciach organizowanych przez nauczycieli świetlicy. Organizowane są różne imprezy i uroczystości okolicznościowe, wychowankowie biorą udział w konkursach. Świetlica szkolna aktywnie włącza się w życie szkoły.

Banery/Logo