Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Witamy w naszej szkole.

Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich w szkole podstawowej

We wtorek, 21 września br. w Kompleksie Sportowym Arena Uznam w Świnoujściu odbyła się Zachodniopomorska Inauguracja XXVII Sportowego Turnieju Miast i Gmin oraz XIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Wybrani uczniowie ze szkoły podstawowej wraz z pocztem sztandarowym dumnie reprezentowali nasz Ośrodek. W części oficjalnej miała miejsce prezentacja uczestników turnieju ze wszystkich szkół podstawowych, a po niej nastąpiły krótkie pokazy sportowe uczestników oraz zawody sztafet. Na koniec uroczystości otrzymaliśmy pamiątkowe medale.
W piątek, 24 września br. szkoła podstawowa w naszym Ośrodku zorganizowała marszobiegi terenowe. Gdy dotarliśmy do Parku Zdrojowego Pani Ania zrobiła nam rozgrzewkę niezbędną do ścigania się dookoła jeziorka. Następnie wyruszyliśmy przedzierając się przez zarośla w kierunku plaży, gdzie Pani Edytka i Pani Ania przeprowadziły z nami trening z elementami jogi.
Dalej już na promenadzie ćwiczyliśmy na urządzeniach równoważnych. Po tym wszystkim odpoczywaliśmy na placyku, gdzie jeszcze pokonaliśmy mały tor przeszkód. Przeszliśmy i przebiegliśmy razem około 9 km.

Autor: Magdalena Walczykowska

Banery/Logo