Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w naszej szkole.

Nowy plac zabaw

Nowy plac zabaw

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Świąteczny koncert

W dniu 17 grudnia tuż przed świętami miał miejsce niezwykły, magiczny wręcz koncert kolęd i pastorałek.

Pracownicy Ośrodka, przedszkolaki i uczniowie mieli niecodzienną okazję wysłuchania świątecznych piosenek dobiegających zza drzwi ich sal. Na korytarzu drugiego piętra zgromadzili się uczniowie koła muzycznego i koła teatralnego, którzy śpiewająco wprowadzili całą społeczność Ośrodka w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Pozostali uczestnicy wydarzenia również mieli szansę wspólnego kolędowania, a to za sprawą wyświetlanych na ekranach tablic słów kolęd i pastorałek. Koncert wzruszył serca wielu słuchaczy, przyniósł również wielką radość małym artystom, nagradzanym brawami, płynącymi z otwartych na oścież sal. To radosne kolędowanie dotarło nawet do Mikołaja, który postanowił nagrodzić wszystkie dzieci prezentami. W tak przyjemnej, świątecznej atmosferze czekamy na bożonarodzeniowe święta.

Organizatorzy i sponsorzy paczek:
Stowarzyszenie Aktywnego Wsparcia "Biegnijmy z Pomocą", Klub Motocyklowy "Motowypiarze", Klub Motocyklowy "Czarne Wdowy",  Grupa Motocyklowa "Moto City". 
Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom. 

Banery/Logo