Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wystawa z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Etno wiosna

Dzień kota

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

Dzień Dziecka w Ośrodku

Jak by nie liczyć to już trzeci wspólny Dzień Dziecka, zorganizowany przez członków Samorządu Uczniowskiego i Świetlicę Drugą, w naszym Ośrodku.

Tylu gości dawno nie było wśród nas. Jako pierwsi zjawili się funkcjonariusze Straży Granicznej, zaraz potem policjanci w swoich wspaniałych maszynach i z... psem, a właściwie suczką Tajrą. Długo czekaliśmy na Motocyklistów. W otwarciu imprezy wzięła udział Pani Dyrektor, która przywitała gości wręczając pisemne podziękowania, a uczestnikom życzyła dobrej zabawy.
Rozpoczęliśmy od występów naszej " Niebiańskiej Kapeli", która zatańczyła do największych przebojów, a potem aerostepp, który poprowadziła pani Ania. Na stepperach tańczyły dzieci, młodzież i dorośli. Wielkim bohaterstwem wykazał się pan pozorant, który wraz z Tajrą (i jej przewodniczką) zademonstrowali umiejętności czworonożnego funkcjonariusza policji. Tymczasem na boisku, wszyscy chętni, mogli puszczać ooogromne bańki. Pozostali okupowali stanowiska naszych gości przymierzając kamizelki kuloodporne, hełmy, stemplując paszporty, zasiadając za kierownicą służbowych pojazdów i motorów. Gdzie tu przycisk do syreny w tym radiowozie?... Głodni mogli spróbować frykasów z grilla i nie tylko. Zjedliśmy wszystkie kiełbaski, popcorn, chlebki i serniczki, wypiliśmy soczki. Było nawet "Ptasie mleczko". Została musztarda i ketchup. Następny Dzień Dziecka… pojutrze!!!
Dziękujemy sponsorom imprezy: Pani Zosi S., Pani Renacie K., Pani Joannie Sz. Dziękujemy współpracownikom: Pani Marzenie K. - M. (i Stowarzyszeniu Aktywnego Wsparcia "Biegnijmy z Pomocą"), Pani Małgosi L., Panu Edwardowi L. i Pani Zosi L., Pani Ani S,. Pani Renacie G., Panu Mirosławowi R., Pani Agnieszce J.- L., Panu Pawłowi J. i Panu Maciejowi Z. Dziękujemy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom za udział i pracę w czasie imprezy, bo chociaż była to zabawa to Wy czuwaliście nad bezpieczeństwem dziećmi i pomagaliście w opanowaniu naszej wesołej gromadki.

 

Banery/Logo