Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

Kolejna zbiórka elektrośmieci w naszej szkole udana!

W tym roku nasza szkoła również wzięła udział w ekologicznej akcji zbierania elektrośmieci, która zakończyła się ogromnym sukcesem.

Uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły w ciągu miesiąca zgromadzili sprzęt, który był już zepsuty i nie nadawał się do użytku . Akcję  zorganizowała firma Green Office Ecologic pod hasłem „ Wszystkie dzieci zbierają śmieci”. Celem akcji było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem była mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Nie wiemy jeszcze jakiej wielkości bon otrzymamy, ale jesteśmy dumni z efektów naszej szkolnej zbiórki. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę i wyładunek.

Banery/Logo