Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

„Świąteczny Talent Show – Mam to coś!"

21 grudnia w naszej szkole odbył się niesamowity artystyczny „Świąteczny Talent Show” przygotowany przez nauczycieli zespołu samokształceniowego klas I-III i zespołów edukacyjno-terapeutycznych szkoły podstawowej.

W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w salę estradową, a wyjątkowa dekoracja zachwyciła nie tylko publiczność, ale przede wszystkim artystów, którzy czuli się tak, jakby występowali na prawdziwej estradzie. Scenę opanowali najzdolniejsi z najzdolniejszych. Występom młodych artystów przysłuchiwała się pani dyrektor Krystyna Makowska i wicedyrektor pani Mariola Żołnieruk oraz nauczyciele, rodzice i dzieci. Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności, pokonując swój wstyd, lęk przed publicznym występowaniem oraz nieśmiałość. Okazali się fantastycznymi showmenami !!! Każda prezentacja nagrodzona była gromkimi brawami. W przeciwieństwie do telewizyjnego „Mam talent” nasze jury nie odrzuciło nikogo, bowiem wszyscy zostali nagrodzeni.
Wszystkim młodym artystom jeszcze raz gratulujemy odwagi, a ich nauczycielom z całego serca dziękujemy za wkład włożony w przygotowanie dzieci do występów. Mamy nadzieję, że wszyscy goście miło będą wspominać wspólnie spędzony czas.

Autor: G.K.

Banery/Logo