Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nadchodzi lato...

Wystawa z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Etno wiosna

Dzień kota

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

Szkoła do hymnu

Po raz szósty, tym razem 10 listopada, o godzinie 11.11, społeczność Ośrodka odśpiewała wspólnie hymn Polski - ,,Mazurek Dąbrowskiego”.

Tak oto, po raz kolejny, wzięliśmy udział w Ogólnopolskiej Akcji ,,Szkoła do hymnu'', mającej na celu uczczenie 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wysłuchano także pieśni "My, Pierwsza Brygada". Wcześniej, w klasach uczniowie przygotowali biało-czerwone kotyliony, a samorządowcy udekorowali salę.
W chwilę po zakończeniu uroczystości nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego złożył ślubowanie, które odebrała p. Dyrektor Ośrodka. Dla wszystkich nowych członków Zarządu Panie Dyrektor przygotowały upominki. Wręczyły również podziękowania odchodzącym członkom Zarządu: Wiktorii i Kamilowi. Dziękujemy wszystkim za współpracę i liczymy na kolejne lata wspólnych działań.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i opiekunom z przedszkola i szkoły, a szczególnie p. Pawłowi, p. Edycie i p. Ani za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia.

Banery/Logo