Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w naszej szkole

Nowy plac zabaw

Nowy plac zabaw

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Gratulacje dla zwycięzców konkursu w Otwocku

Dostaliśmy zaproszenie do udziału w konkursach związanych z obchodami 50-lecia SOSW Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Otwocku. Wzięliśmy udział w konkursie na lapbooka „Mój ulubiony utwór Marii Konopnickiej”.

Uczniowie klasy IV pod kierunkiem swojego wychowawcy, pani Joanny Ryszki, wykonywali prace na konkurs. Wybrali jedną z najsłynniejszych książek naszej patronki, czyli utwór pt. "O krasnoludkach i o sierotce Marysi". Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu lapbooka do utworu lub książki Marii Konopnickiej. Musiały się w nim znaleźć wiadomości i ciekawostki na temat wybranego utworu poetki. Prace wykonywaliśmy różnymi technikami i metodami w formie pisemnej oraz rysunkowej z zachowaniem konstrukcji lapbooka. Prace nie mogły zawierać mniej niż 5 kieszeni czy schowków. My zrobiliśmy więcej. Wysiłek się opłacił, gdyż to właśnie prace naszych uczniów zdobyły uznanie komisji konkursowej, która podziwiała pomysłowość, staranność i estetykę wykonania prac. I miejsce zdobyli ex aequo (to samo miejsce) Szymon S. i Giacomo B. z naszego Ośrodka. Zostały przyznane dyplomy i nagrody, które uczniom wręczone będą we wrześniu. Gratulujemy wygranej. Informacje o tym sukcesie można znaleźć na Facebooku SOSW w Otwocku.

Autor: J.R.

Banery/Logo