Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w naszej szkole

Nowy plac zabaw

Nowy plac zabaw

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Wydarzenie informacyjne w galerii CORSO

7 czerwca przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu w galerii CORSO na temat bezpiecznego korzystanie z urządzeń dźwigowych.
Było to uzupełnienie realizowanego w przedszkolu programu "Bezpieczny przedszkolak".

W bardzo ciekawy sposób przedstawiciele firmy Kone produkującej urządzenia dźwigowe dla Corso przedstawili na filmiku prezentację właściwych zachowań dzieci. Dowiedziały się m. in., że trzeba trzymać za rękę osobę dorosłą podczas jazdy schodami i mieć zawsze zawiązane sznurowadła. Nie wolno bawić się na takich schodach żadnymi zabawkami, które mogą dzieciom wypaść z ręki. Prezentacja była ciekawie przygotowana, było ćwiczenie wchodzenia i schodzenia przy poręczy po schodach. W tym dzieci są już obeznane, bo codziennie schodzą do stołówki po schodach trzymając się poręczy.
Przedszkolaki zadawały pytania, na które bardzo wyczerpująco odpowiadali prowadzący. Na koniec spotkania były baloniki, pluszaczki i słodkości, które przypadły do gustu naszym milusińskim , o czym świadczą ich zadowolone minki.

Autor: E.M.

Banery/Logo