Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w naszej szkole.

Nowy plac zabaw

Nowy plac zabaw

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

II Ogólnopolski Konkurs Hotelarski DIY – Zaprojektuj w kategoriach „Mój wymarzony apartament” i „Bajkowy hol hotelowy.”

I stało się, mamy to po raz drugi. Około miesiąca trwały przygotowania do II Ogólnopolskiego Konkursu Hotelarskiego, który został zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Braniewie.

Pracę z kategorii ,, Bajkowy hol hotelowy’’ musieliśmy wysłać do 19 listopada. I tak się stało. Pełni wrażeń i emocji, bo to drugi raz, byliśmy gotowi. Naszą placówkę reprezentowała Paula Niczypor uczennica klasy II BS pod kierunkiem p. Sylwii Kruk. W dniu 06.12.2021r. nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie:
II Ogólnopolskiego Konkursu Hotelarskiego DIY –Zaprojektuj w kategoriach „Mój wymarzony apartament” i „Bajkowy hol hotelowy.”
W konkursie brały udział placówki z całej Polski: Krakowa, Kielc, Chrzanowa, Świnoujścia i Braniewa. Po burzliwej dyskusji wyłoniono następujących laureatów:

W kategorii Bajkowy hol hotelowy:
I miejsce zajęła-Paula Niczypor –kl. II BS SOSW im. M. Konopnickiej -Świnoujście
II miejsce- Nikola Wnuk- Kl III Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczych Kielce.
III miejsce- Patrycja Frankowska - kl. II BS SOSW Braniewo

Przedstawiciele komisji konkursowej byli pod wrażeniem wszystkich prac, jak oświadczyli, przyszli pracownicy hotelowi wykonali świetnie swoje zadanie. Jesteśmy bardzo dumni z ich starań i osiągnięć.

Dziękuję Pani Renacie Glod, Panu Mirosławowi Rzepeckiemu za pomoc w realizacji naszego przedsięwzięcia.

Autor: S.K.

Banery/Logo