Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w naszej szkole

Nadchodzi lato...

„Woda naszym skarbem”

Wiosna wokół nas...

Wielkanoc

Dzień Kolorowej Skarpetki

Wiosna tuż, tuż...

8 marca

Tegoroczny Dzień Kobiet w Ośrodku rozpoczęliśmy już 7 marca „Wiosennym Koncertem dla Pań” w wykonaniu szkolnego chóru, dżentelmenów z klasy I i koleżanek z klasy III szkoły podstawowej, pod batutą Pań: Małgosi, Iwony, Izy i Pana Edwarda (czynnik techniczny).

Podczas koncertu usłyszeliśmy pięknie wykonane piosenki, wiersze i życzenia dla wszystkich kobiet w naszym Ośrodku, a także podziwialiśmy tańce w wykonaniu artystów. Najpiękniejszym elementem występu było zaproszenie – przez artystów – osoby z widowni i wspólny taniec na scenie. Artyści przygotowali również piękne laurki z życzeniami, które wręczyli przedstawicielkom Kobiet.
Po występie serdeczne podziękowania wygłosiła Pani Dyrektor Ośrodka Krystyna Makowska wręczając, na ręce artystów, słodki prezent.
Drugi dzień – 8 Marca – przebiegał w równie wesołej i pięknej atmosferze. Wszystkie dziewczęta i Panie zostały tego dnia obdarowane, przez samorządowych mężczyzn, słodkim „cosiem”, a każda Pani kwiatowym, miniaturowym sukulentem przygotowanym przez reprezentantów Samorządu Uczniowskiego i Koła Przyrodniczego.
Młodzież serdecznie dziękuje Paniom: Małgosi, Iwonce, Izie S., Asi S., Lidce, Teresce, Marzence oraz Panu Edkowi za pomoc w organizacji święta. Serdeczne podziękowania kieruje również do Pani Zosi S., która – jak zwykle – okazała się szczodrym, słodkim sponsorem.

Banery/Logo