Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w naszej szkole

Nowy plac zabaw

Nowy plac zabaw

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Dzień Dziecka

To był naprawdę niesamowity Dzień Dziecka!
Zaczęło się gastronomicznie: od grilla i popcornu, a na deser lody! Między lodami a konkursami wszyscy chętni mogli obejrzeć, dotknąć i usiąść w fotelach prawdziwych mocarzy szos – niezwykłych motocykli. Te piękne pojazdy i piękni Ludzie, którzy przyjechali pomimo deszczowej pogody, wywarli wielkie wrażenie.

Każdy chętny mógł zasiąść za kierownicą dowolnego jednośladu (a nawet więcej, były wieloślady)! Grillowana kiełbasa w chlebie, obowiązkowo udekorowana ketchupem lub musztardą rozeszła się błyskawicznie! Jeszcze szybciej zniknęły lody na patyku; prawdziwym przebojem okazał się popcorn, który przygotowywała Pani Małgosia. Charakterystyczny stukot strzelających ziarenek o pokrywkę garnka umieszczonego w wielkiej machinie do popcornu co chwilę wabił do siebie kolejnych łasuchów…
Oczywiście trzeba było spalić te kalorie w szybki sposób. Stąd uczestnicy gremialnie udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbywał się wielki turniej sportowy. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w dowolnych konkurencjach sportowych: z piłkami, z workami, z kijkami, z gazetami (?!), z balonami, wiele zręcznościowych… Zabawa była fantastyczna; wszyscy jej uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Aktywnego Wsparcia „Biegnijmy z pomocą”.
Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ten szczególny w roku dzień: Paniom: Marzenie, Małgosi, Zosiom (2!), Panom: Edwardowi i Pawłowi, Motocyklistom oraz członkom Stowarzyszenia Aktywnego Wsparcia „Biegnijmy z pomocą”.

Autor: G.K.

Banery/Logo