Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Cicha noc...

Witamy w naszej szkole

Pierniczki w Interferie

Czuć zapach świąt, który bardzo lubimy,
To pierniczki świąteczne razem robimy.
Zabawy co nie miara jest wśród nas,
Radość świąt czuje każdy z nas.
(Ewelina Rożyńska)

W poniedziałek 8 grudnia uczniowie klas I–V szkoły podstawowej oraz zespołu edukacyjno-terapeutycznego V-B wraz z opiekunami odwiedzili hotel Interferie Medical Spa, by jak co roku piec i dekorować świąteczne ciasteczka.

Choć pogoda nie przypominała zimy, świąteczny wystrój hotelu od razu wprowadził nas w bożonarodzeniowy nastrój.
Przywitani przez Renifera i Mikołaja rozpoczęliśmy piernikową zabawę. Dzieci z zapałem wycinały ciasteczka w przeróżnych kształtach, a podczas ich pieczenia śpiewały wraz z Mikołajem najpiękniejsze kolędy. Upieczone pierniczki zostały twórczo udekorowane lukrem i czekoladową posypką, po czym każdy mógł je spróbować i zapakować na wynos.
Na koniec Mikołaj obdarował wszystkie dzieci upominkami i zapozował wraz z nimi do wspólnego zdjęcia.
To był dzień pełen radości i uśmiechów. Dziękujemy Dyrektorowi Hotelu Interferie, Świętemu Mikołajowi, jego pomocnikom oraz wszystkim, którzy sprawili, że dzieci poczuły się naprawdę szczęśliwe.

Autor: J.Sz.

Banery/Logo